תמלול שיחות מוקלטות וגם הקלטות סתר

  • רמה גבוהה ביותר
  • דיסקרטיות
  • כולל תצהיר לבית משפט
  • מוכרים בבית משפט כחברה ותיקה ואמינה

מה זה תמלול?

התמלול הוא טקסט כתוב של שיחה מוקלטת (קובץ שמע/סרטון וידאו), במילים אחרות - כל מה שנשמע בשיחה מוקלד לתוך קובץ. זה פשוט! אתה שולח אלינו את קובץ ההקלטה (בכל פורמט שהוא) ומקבל חזרה קובץ וורד ובו כל מה שנאמר בשיחה.

תמלול ברמה הגבוהה ביותר

ביצעת הקלטה ואתה זקוק לתמלול? חשוב לדעת שתמלול שיחה, תמלול פגישה או כנס זאת עבודה מקצוענית הדורשת מיומנות ויכולת. התמלול אינו נעשה בידי מכונה, הוא נעשה על ידי אדם שמאזין בקפידה לכל מילה ולכן חשוב לבחור חברת תמלול שתבצע עבודה ברמה מאוד גבוהה. תמליל שגב היא חברה שקיימת משנת 1990 עם מגוון של לקוחות ומגוון של חומרים, ולכן מתאימים בדיוק בשבילך, כאשר אתה מחפש עבודה מעולה וחשובה לך כל מילה שנאמרה.

אנו מבצעים תמלולים בעברית ובאנגלית.

סוגי תמלול

תמלול משפטי

השימוש הנפוץ ביותר בתמלול. אתה נמצא בסכסוך משפטי עם אדם? דאג להקליט את כל השיחות איתו, הן פגישות והן שיחות טלפון, ותקבל מאיתנו מסמך ובו השיחה כולה מתועדת, עם הצהרה חתומה לבית משפט. בית משפט לא ישמע את השיחות באולם הדיונים, אלא ייעזר במסמך התמלול. אנו מיומנים בסוגים שונים של הקלטות - הקלטות סתר, שיחות שבהן מספר משתתפים המדברים בו-זמנית, הקלטות בבית קפה ועוד.
סכסוכים משפטיים שבהם הגשת התמלול לבית משפט נפוצה:
סכסוך במהלך גירושין (שיחה בין בני הזוג, שיחה בין ההורה לילד, שיחה בין קרוב משפחה מדובב לאחד מבני הזוג)
סכסוך עסקי (שיחה בין שותפים עסקיים, חילוקי דיעות כספיים בין נותני שירות ללקוח).
סכסוך אישי (סכסוך בין קרובי משפחה או בין חברים).

תמלול דיון/ישיבה/פגישה

קיימתם ישיבה רבת משתתפים? פרוטוקול מדויק של הנאמר בדיון, עדיף מפרוטוקול מקוצר. כל מילה שנאמרה מתועדת וניתן לעשות בה שימוש מאוחר יותר לצרכים משפטיים/פנימיים. קיימת פגישה חשובה? הקלט אותה. לעולם אינך יודע איך הדברים יתפתחו והאם תצטרך להגיע לבית משפט עם תמלול.

תמלול סרטון

הקלטת סרטון ואתה מעוניין לתמלל אותו? תמלול נכון ומלא ישרת אותך בנאמנות.

תמלול ראיונות

לעיתים קרובות אתה מראיין אנשים לצורך מחקר עסקי/אקדמי או לצורך כתיבה של מסמך רב מלל כמו למשל ספר. תמלול הראיון היא הדרך הטובה ביותר לשחזר במדויק את דברי המרואיין ולהוציא כמה שיותר חומר ורעיונות מההקלטה.

תמלול כנס

קיימת כנס ואתה מעוניין בהקלטה ותמלול? מקליט מקצועי יגיע להקליט את הכנס ולאחר מכן תקבל את כל הרצאות הכנס בצורה כתובה ומסודרת.

שאלות נפוצות

האם התמלול מתבצע באופן אוטומטי?

עדיין לא נמצאה תוכנה טובה לתמלול, בכל אופן לא בעברית. וגם אם ישנה, חייב אדם לעבור על המלל ולבצע בקרת איכות. התמלול אצלנו מתבצע באמצעות שמיעה באוזניות איכותיות והקלדת השמע לתוך מסמך וורד. כל מילה שנאמרת מוקלדת ומתועדת.

איך יעזור לי התמלול בדיון משפטי?

במקרה של סכסוך משפטי, רצוי שתקליט את כל השיחות הנאמרות בפגישות ובשיחות טלפון. כדאי מאוד לרשום ולתעד את ההקלטות בצורה מסודרת, ולמספר אותן, עם ציון תאריך השיחה והשמות המלאים של הדוברים. לאחר מכן בחר את השיחות לתמלול ומסור לתמלול. התמלולים המוגשים לבית משפט משמשים עדות לכל דבר ועניין, ואם הדובר בשיחה אמר דבר שבדיון הוא סותר אותו, התמלול משמש נגדו. לאורך השנים הרבות שאנחנו מבצעים תמלול עבור לקוחות, נתקלנו במקרים רבים בהם התמלול היה לעזר רב במשפט, והשאיר את האדם המוקלט פעור פה!

האם אני יכול להקליד את מה שנאמר בשיחה ולהגיש לבית המשפט?

האם אני יכול להקליד בעצמי ולהגיש?

לא. בית המשפט לא יקבל את התמלול שאתה ערכת, משום שאינך נטרלי. בית משפט יקבל תמלול מחברה מוכרת, שאפשר לסמוך על אמינות התמלול שלה.

למה אני צריך בכלל תמלול? הרי השופט יכול לשמוע את השיחה.

למה אני צריך בכלל תמלול לבית משפט?

בבית משפט אין אפשרות לשמוע שיחות מוקלטות. חומר כתוב הוא הכרחי כדי שאפשר יהיה להשתמש בו לאחר הדיון וכן הוא נעשה על ידי חברה ניטרלית ואמינה ולא על ידי אחד הצדדים.

האם התמלול שלכם קביל בבית משפט?

בוודאי. התמלול שתקבל יתקבל בבית משפט משום שהוא מוגש בצירוף הצהרה המשמשת עדות בבית משפט ונעשה על ידי חברה מוכרת וותיקה בשוק.

מצאתי הצעת מחיר מאוד זולה לתמלול. האם כדאי לי לקחת את הזול ביותר?

האם אקח את ההצעה הזולה ביותר בשוק?

אומרים ש"זול הוא יקר". לא כל אחד שיודע להקליד יכול לתמלל. במיוחד בתרגום משפטי, אתה זקוק לאוזניים הטובות ביותר שישנן, וזה אומר התמצאות בשפה המדוברת כגון סלנג, מילים לועזיות, או מילים מקצועיות. במהלך דיבור, אנשים רבים "בולעים" את המילים ומדברים לא ברור, ולכן מילה מסוימת יכולה להיכתב באופן שונה על ידי מתמללים שונים. לא תמיד אתה יכול לאתר את השגיאות וזה עלול לגרום לך נזק רב.

מה הייחודיות שלכם?

מכיוון שאנחנו בעלי נסיון של מעל 25 שנה בתחום העבודה עם טקסטים, יש לנו הכרות עם מונחים מתחומים שונים, ולכן נכיר את המונחים הנאמרים בשיחה בנושא פיננסי, או בנושא משפטי, וכדומה. התמלול המוגש על ידינו הוא באיכות בלתי מתפשרת, מהטובים ביותר הקיימים בשוק.

כיצד אני שולח קבצים גדולים מאוד (לדוגמא מעל 20 מגה בייט)?

כיצד אני שולח קבצים גדולים מאוד?

ישנם מספר אתרים המאפשרים לשלוח קבצים גדולים במיוחד. בכל האתרים הללו אתה רושם את האימל שלנו, ומעלה את הקובץ/הקבצים שאתה רוצה לשלוח. אנחנו מקבלים לינק לקובץ הגדול והקובץ נמחק מהשרת לאחר כמה ימים. לחץ כאן לאחד מאתרים אלו. האימל שלנו ראה בעמוד צור קשר.