גכגש

כגכגש

מי הם לקוחותינו?

לקוחותינו נמנים על כל מגוון הקשת העסקית והמוסדית. עורכי דין, חברות פרסום, יחסי ציבור, חברות הייטק, מחשבים, חברות תקשורת, חברות מסחריות, ולקוחות פרטיים.

מה אומרים עלינו

חברתכם מעניקה לנו שירות מקצועי ואיכותי זה למעלה מעשור.
השירות שלכם הוא הרבה יותר משירות. מדובר במסירות ומחויבות טוטאלית שלכם כלפינו. אתם דואגים ללוות אותנו ליווי אישי צמוד ומחבק משלב העברת התרגום הנדרש, דרך קבלת המוצר המוגמר.
אתם מעניקים מענה זריז לכל דרישה, ו"קופצים" לכל פיפס שלנו, בכל עת תוך רצון עז לספק את צרכינו, ובמועד!!
ענת, אנו לא מתפשרים על איכות, המגיעה בתוספת אדיבות ושירות יעיל וטוב, על כן, בטוחני שנמשיך לעבוד איתכם גם בעשור הבא ונקווה שגם הבא אחריו..
תודה!

ויקי ניסימוב, לשכת הדובר, עירית רמלה

לכל מאן דבעי,

חברת "תמליל שגב" הינה אחת החברות המקצועיות עימן היה לי העונג לעבוד בקבלת שירותי תרגום.
הזמינות, המקצועיות והיחס החם והאישי, הופכים את העבודה מול "תמליל שגב" לתענוג צרוף המספק מענה מהיר ויעיל באיכות נהדרת!

סיגל בוקשטיין, דוברת עמותת הכל חי

לכל מי שמחפש חברת תרגום אמינה, עם שירות שקשה למצוא דברים כאלה במקום אחר - בלי היסוס להתקשר עכשיו ולהזמין. אני מוסר כבר שנים חומרים לתרגום, ואף פעם לא נתקלתי בחברה שעושה בקרת איכות על התרגומים לפני שהיא מוסרת ללקוח, ולאחר מכן פנויה וזמינה לכל שינוי או הערה. מומלץ ביותר.

דניאל וייץ, רעננה

ענת
תודה רבה על השירות הטוב, המקצועי והמהיר - זו הפעם השלישית!
תודה רבה!

עודד, מונקי ביזנס

ממליץ בחום. לצערי, אני ואשתי בהליכי גירושין ואשתי טענה שניסיתי לאנוס אותה. למזלי היו לי הקלטות של האירוע אשר הוכיחו את ההפך. החלטתי לתמלל את ההקלטות ערב לפני הדיון שהיה לי בבית המשפט. התקשרתי לענת המתמללת בערב (מאוחר בערב) והסברתי לה את הדחיפות שבתמלול. ענת הסכימה שאגיע מייד. היא ביצעה את התמלול בצורה מקצועית ומהירה. היא פשוט הצילה אותי. אף אחד לא היה מוכן לקבל אותי בשעה כל כך מאוחרת. והמחיר - היה סביר בהחלט (הייתי בטוח שזה יעלה לי בהרבה יותר ). היחס שלה היה אדיב, השירות מהיר והיא פשוט אשה נהדרת.

ג., רמת גן

המקרה שלי דומה למקרה של המלצת ג. אם כי בנסיבות אחרות. מדהים בימינו להתקל בנכונות ומקצועיות שכזאת.

אלפי תודות ענת.

ר., תל אביב

אני שמחה להמליץ על ענת ועל חברת תמליל שגב! את ענת אני מכירה מזה מספר שנים. היא תמללה ראיונות באנגלית למחקר שנערך באוניברסיטה העברית. בשל המקצועיות והזריזות החלטתי לשכור את שירותיה גם עבור מחקר המ.א שלי וגם עבור מחקר הדוקטורט.
ניסיון של שנים בעבודה עם ענת מראה שהיא אחראית, מקצועית, מתמללת בחסד שבאה לקראת הלקוחה. מעת לעת אני שולחת ראיונות, ומקבלת אותם בהקדם האפשרי וברמת תמלול גבוהה. אם היה לי שקט במהלך המחקר, הרי שזה היה בחלק של התמלול. יכולתי לסמוך עליה בעיניים עצומות. השלב הכי מרגש היה כשהיא התעניינה באמת ובתמים במחקר ונראה שהריאיונות נכנסו לה ללב. זה ניכר לחלוטין בעבודת התמלול אין לי ספק שזהו לא המחקר האחרון בו אנחנו משתפות פעולה ואני ממליצה בחום לכל מי שזקוק או זקוקה לתמלולים, עבודת עריכה או תרגום.

יוספה טביב-כליף, האוניברסיטה העברית בירושלים

ענת עושה עבודה מצויינת
אנו עובדים יחד שנים רבות ונהנים מאד מהמקצועיות שהיא מגלה והנינוחות שהיא משרה

מ. סלע, עדכן רפואת השיניים

מקצוענית בעלת אורך רוח קשובה ואמינה אם צריך תיקונים וכדומה היא המקום האמין והמקורי
תנסו לא תתאכזבו

ממליץ בחום רב

משה אלפרין